Om oss

Medarbetare

Fredrik Husberg

  • CEO/Partner
  • Malmö
  • fredrik.husberg@moreintenz.se
  • +46 (0)733 15 23 86

Martin Forsman

  • Partner
  • Malmö
  • martin.forsman@moreintenz.se
  • +46 (0)733 15 23 85

John Thornberg

  • CEO Finland/Partner Sverige
  • Helsingfors/Stockholm
  • john.thornberg@moreintenz.se
  • +358 (0)207 571 654, 
  • +46 (0)733 15 23 88

Sofia Olsson

  • Konsult
  • Stockholm
  • sofia.olsson@moreintenz.se
  • +46 (0)703 22 22 20

Daniel Kelly

  • Konsult
  • Malmö
  • daniel.kelly@moreintenz.se
  • +46 (0)733 15 23 82

Catarina Joneil

  • Konsult
  • Malmö
  • catarina.joneil@moreintenz.se
  • +46 (0)733 15 23 84

Patrik Rolén

  • Konsult
  • Stockholm
  • patrik.rolen@moreintenz.se
  • +46 (0)707 47 44 78

Hanna Tufvesson

  • Marknadskoordinator
  • Malmö
  • hanna.tufvesson@moreintenz.se
  • +46 (0)733 46 21 68

Ville Rihtamo

  • Konsult Finland
  • Helsingfors
  • ville.rihtamo@moreintenz.fi
  • +358 (0)40 5670 547

Janne Leinonen

  • Partner Finland
  • Helsingfors
  • janne.leinonen@moreintenz.fi
  • +358 (0)40 5314 678 

.

Styrelse

Nicklas Persson

Styrelseordförande

Fredrik Husberg

Verkställande direktör

Linda C Schori

Styrelseledamot

Einar Cronstedt

Styrelseledamot

Martin Forsman

Styrelseledamot

Om oss

More intenz har många års erfarenhet av att utveckla organisationer inom varierande branscher och vi vet att skillnader i försäljningsresultat till stor del beror på människors beteende i organisationen. 

Våra konsulter erbjuder specialistkompetens inom säljutveckling, ledarskapsutveckling och företagskultur, med beteendet i fokus. Våra utbildningar skräddarsys utifrån era behov och era utmaningar. Konsulterna på More intenz är experter på att sätta sig in i er verksamhet och med rätt insatser skapa beteendeförändringar som krävs för att nå målen.

Våra utbildningar är konkreta, situationsanpassade och relevanta för vardagens utmaningar. Aktiv träning och delaktighet varvas med framgångsrika teorier.

More intenz har varit verksamt sedan 2004 och vi har kontor i Stockholm och Malmö. Vi arbetar nordiskt med en lokal förankring och har kunder inom många olika branscher och i varierande storlek. Inget uppdrag är för stort eller för litet för oss.

Tveka inte att kontakta oss!

 

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev, ange din e-postadress
Memory: 1.75 mb